Výchova psů

Předvýchova

Stěžejní službou Wachter Teamu je kompletní předvýchova psů. Pokud sháníte psa ke specifickým účelům a nechcete čekat, až vám štěně dospěje, dodáme mladého psa, který je před připravený k tomu aby zvládl pokračovací výcvik. Standartně jsou psi vedeni k základům poslušnosti, stop i obrany. Dle individuálních požadavků se lze zaměřit na zcela konkrétní činnost.

Převýchova

Vychovat psa je stejně těžké jako člověka. Naproti tomu převychovat psa je mnohem snadnější. Wachter Team nabízí převychování problémových psů bez ohledu na jejich stáří, plemeno či původ. Nejčastějšími příznaky problémových psů je neovladatelnost, bázlivost či naopak agresivita nebo nedostatečná socializace. Délka trvání „kurzu dobrého chování“ je vždy individuální a záleží vždy také na přístupu majitele psa.

Výcvik

Výcvik psůCvičiště Základní kynologické organizace Slovanka v České Lípě se řadí mezi jedno z nejlépe vybavených na území České republiky. Součástí činnosti Wachter Teamu jsou i pravidelné výcviky psů v tomto areálu. Nezáleží na stáří ani původu psa, vždy jen na jeho chuti.

Výcvikový den-každou neděli. Po dohodě možný i jiný den i čas.

Převýchova-od 12 do 13 hod.

Výcvik-od 13 do 14 hod.

Můžete se objednat buď na tel.723032671 nebo e-mailem Hanka.bohme@seznam.cz

WACHTERTEAM Nový Bor tel.: +420 723 032 671 email: wachterteam@czechmalinois.cz
Created by CTECH s.r.o. ©2011